Fani Bonusa RPK nie chcą na płycie Białasa i Quebonafide


2018.07.16

opublikował:

Fani Bonusa RPK nie chcą na płycie Białasa i Quebonafide

foto: facebook.com

Bonus RPK co jakiś czas musi mierzyć się z komentarzami części słuchaczy krytykujących go za – jak piszą fani – zdradę ulicznych ideałów i bratanie się z newschoolowymi raperami. Artysta cierpliwie odpowiada na niektóre zaczepki, próbując wyjaśnić, że jedno nie wyklucza drugiego. Kiedy kilka dni temu raper opublikował zdjęcie z Białaem i Quebo, z którymi leciał do Barcelony kręcić klip, w komentarzach przypomniano mu o zimowym konflikcie TPS-a z SB Maffiją.

Chcesz zrobić na złość Tuptusiowi? – zapytał mając na myśli TPS-a jeden z słuchaczy. Bonus, który już zimą zaznaczał, że pozostaje w tym sporze neutralny, odpowiedział: – A co to Tuptuś jakieś wyznacza trendy? Ja z Białasem nagrałem, zanim powstały te śmieszne dissy i to dobre pół roku. Poznałem człowieka, lubię, szanuję i nie obchodzi mnie, co o tym myśli TPS. Każdy raper, który legalnie wydaje płyty, chce na nich zarobić. Inaczej by siedział w podziemiu, tak jak ja przez 12 lat. Dajcie oddychać.

Inny ze słuchaczy zarzucił Bonusowi, że sprzedaje swoje zasady, ponieważ nagrywa z artystami, którym „kiedyś naplułby w pysk w kawałkach”. – Kiedyś to ja z fanami bym sobie zdjęć nie zrobił, podążając starym tokiem myślenia. A o moich zasadach się nie wypowiadaj, bo ja w imię zasad poświęciłem swoją wolność i moi koledzy mają o mnie bardzo dobre zdanie – zareagował Bonus, dodając: – Przekaz się nie zmienił. Dalej jest HC. Poczekaj na płytę, a nie przekreślasz, bo na Białasa jest jakaś nagonka. Nie kumam.

Polecane

Share This