Fani dla zespołu Bartnicky – (nie)amatorski klip


2012.04.11

opublikował:

Fani dla zespołu Bartnicky – (nie)amatorski klip

Fani cieszyńskiej formacji Bartnicky przygotowali dla zespołu niespodziankę – zaaranżowali produkcję amatorskiego klipu do utworu „Tęskno mi”. Powstał scenariusz, kostiumy, skrzyknięto ekipę i na końcu zaproszono sam zespół…

To było dla nas olbrzymie zeskoczenie – mówi Bogdan Bartnicki, skrzypek i wokalista, lider zespołu. – Dzień wcześniej graliśmy koncert charytatywny w Żywcu, dostaliśmy informację o tej akcji z klipem i tuż po koncercie, w nocy, wyruszyliśmy do Łodzi, gdzie powstawał obraz. Agnieszka Szymańska, inicjatorka całego przedsięwzięcia, napisała scenariusz, uszyła kostiumy, zorganizowała całą ekipę, zaraziła pomysłem kilkanaście osób. W efekcie kilkunastu dni zdjęciowych, w tym jednego z zespołem, powstał ten, choć amatorski, to niezwykły dla nas klip. Dziękujemy – dodaje muzyk.


Premiera klipu odbędzie się… już jutro. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia dwóch zwiastunów teledysku.


Zespół Bartnicky istnieje od 2011 roku i wyrósł na gruzach formacji Folkoperacja. Debiutancka płyta „Dylema”, nad którą formacja pracuje, ma pojawić się w na przełomie maja i czerwca. – Cały czas poszukujemy i rozwijamy się – mówi Bogdan Bartnicki. – Za wszelką cenę staramy się, by nasza muzyka była jak najbardziej aktualna i spójna z naszymi odczuciami, z tym, co przeżywamy i co się z nami dzieje.

Więcej: www.bartnicky.pl

Polecane

Share This