Fani Guns N`Roses piszą do LiveNation


2009.12.18

opublikował:

Fani Guns N`Roses piszą do LiveNation

W tym tygodniu największy polski serwis informacyjny oraz forum „NighTrain Station” (www.gunsnroses.com.pl) poświęcone zespołowi Guns N` Roses wystosowało do Live Nation Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie petycję z prośbą o zorganizowanie w 2010 roku koncertu zespołu w Polsce. Podpisy pod tą inicjatywą są zbierane drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu Petycje.pl (www.petycje.pl/4716).

Inicjatywa ta narodziła się w reakcji na koncerty odbywające w Korei Południowej oraz Japonii, promujące ostatnie wydawnictwo zespołu z listopada 2008 roku pt. „Chinese Democracy”.
Zespół podczas tych koncertów prezentuje się w doskonałej formie. Gunsi podczas obecnej trasy prezentuje utwory pochodzące z wcześniejszych albumów jak i z „Chińskiej Demokracji”. Zespół podczas ostatniego koncertu w Osace zagrał 27 utworów (w tym 12 z ostatniej płyty) porywając Japońską publiczność oraz zbierając bardzo dobre recenzje prasowe.
Przed trasą koncertową do zespołu w miejsce Robina Fincka dołączył Daren Jay (DJ) Ashba. Co według obecnych na koncertach fanów oraz dziennikarzy bardzo pozytywnie wpłynęło na brzmienie oraz możliwości muzyczne Gunsów. Można spotkać opinię, iż obecnie Guns N` Roses jest pod względem koncertowym, lepsze niż kiedykolwiek przedtem.

Polecane

Share This