Fani Kamerzysty zawiesili serwery preorderu


2019.05.25

opublikował:

Fani Kamerzysty zawiesili serwery preorderu

Kilka dni temu ruszył preorder albumu Kamerzysty, rapującego youtubera, znanego ze współpracy z innym internetowym celebrytą – Lordem Kruszwilem. Krążek ma trafić do sklepów 31 lipca. Jak czytamy na stronie preorderowej „Afirmacja„:

„Preorder oprócz samej płyty prosto zawiera zestaw wlepek i autograf od tego tajemniczego youtubera i Lorda Kruszwila. Być może właśnie w tym albumie kryje się odpowiedź na to kim tak naprawdę jest Kamerzysta”.

 

Na stronie kamerzysta.vip, fani Kamerzysty, mają do wyboru różne pakiety – od samej płyty w cenie 39,90 po płytę w komplecie z koszulką za 94,98 PLN. Co ciekawe, w ciągu pierwszych 40 minut, krążek „Afirmacja” zamówiło 2600 osób. Spowodowało to awarię serwerów i zawieszenie strony preorderowej. Nieco później natomiast Kamerzysta poinformował, że preorder osiagnął już 5200 sztuk. Jak się okazało dzisiaj, sprzedaż preorderu doszła już do 8 tysięcy. Jak stwierdził na swoim youtube’owym kanale Kamerzysta, potrzebuje on jeszcze tylko 2000 sprzedanych egzemplarzy, by osiągnąć status Złotej Płyty (10 000 sprzedanych sztuk + wyświetlenia klipów z YT dadzą prawdopodobnie liczbę 15 000). Ciekawe jaki status osiągnie „Afirmacja” do 31 lipca, czyli dnia oficjalnej premiery…

 

 

 

Polecane

Share This