Fani krytykują Britney za publikację nagich zdjęć. Wokalistka odpowiada


2022.08.15

opublikował:

Fani krytykują Britney za publikację nagich zdjęć. Wokalistka odpowiada

Po uwolnieniu się spod kurateli ojca Britney Spears zaczęła publikować na Instagramie zdjęcia, na których pozuje topless bądź całkowicie nago. Początkowo fani byli zachwyceni, widząc naturalność i szczerość wokalistki, ona sama wyjaśniała, że robi to, by podkreślić swoją wolność. Z czasem jednak zdjęć zaczęło się robić na tyle dużo, że pojawiły się głosy krytyki. Coraz więcej fanów mówi o „żenujących” fotkach, co spotkało się z ostrą reakcją wokalistki.

W świecie, gdzie masz prawo do używania swoich stóp… ust… oczu… i ciała… do wyrażania siebie, jakkolwiek możesz!!! Deklaracja NIEPODLEGŁOŚCI… Za równość i by być równymi!!! Nie dotykania, zasłaniania i przetrzymywania mnie wbrew mojej woli przez cztery miesiące.

Jak powiedziała kiedyś Jennifer Lopez, „Spójrzcie na tę kamerę i powiedzcie każdej małej dziewczynce na świecie, by była głośna i nigdy, przenigdy nie ustępowała, by dać światło niesprawiedliwości”. Jestem tu, by podzielić się tym, że wolność to stan umysłu! Niech Bóg Was wszystkich błogosławi – napisała Britney.

Polecane

Share This