Fani Mobbyn pobili Rafalalę?


2019.10.14

opublikował:

Fani Mobbyn pobili Rafalalę?

fot. kadr z wideo

Wątek Rafalali i Belmondziaka nie milknie. W miniony weekend transseksualistka i dwójka jej towarzyszy zostali zaatakowani przez – jak twierdzi Rafalala – „fanów Belmonda”. Na snapchacie Rafalali pojawiły się nagrania przedstawiające młodego mężczyznę uciekającego przed transseksualistką. Rafalala krzyczy w jego kierunku: – Fan Belmonda. Dziś ok. 20.00 fani Belmonda zaatakowali mnie, Olę i Mateusza – informuje.

Rafalala dzieli się także innym nagraniem, na którym rozmawia z innym mężczyzną. Chwilę później jej towarzysz zostaje uderzony. – Fan Belmonda atakuje ludzi. Podchodzi, a później się dziećmi zasłania j****a c***a – mówi o mężczyźnie, któremu towarzyszyli partnerka i dziecko Rafalala.

GSP, który przy każdej okazji podkreśla, że wspiera Młodego G, ale z racji na złamanie kodeksu nie może trzymać go dłużej w Mobbyn, odniósł się do incydentu na Instagramie.

Widzicie, jak to jest. Najpierw krzywdzą innych, a później płaczą jak ich biją – napisał na Instagramie, dołączając do wpisu emoji przedstawiające zalewanie się łzami ze śmiechu.

Młody G, który po kilku dniach przerwy wrócił do aktywności w mediach społecznościowych, nie komentuje wydarzenia.

Polecane

Share This