Fani proponują Jędkerowi pracę


2020.02.13

opublikował:

Fani proponują Jędkerowi pracę

fot. Instagram

Kiedy Jędker podzielił się z fanami informacjami o swojej dramatycznej sytuacji życiowej, ci zareagowali w najlepszy możliwy sposób. Raper przyznał, że otrzymał od swoich słuchaczy wsparcie, którego kompletnie się nie spodziewał. Dzięki pomocy słuchaczy i ruchom rynkowym raper ma szansę wyjść na prostą. JD jest już po rozmowach z organizatorami gal Fame MMA, ponadto raper zdradził niedawno, że rosną szanse na wydanie jego książki „Dzienniki pokładowe rapera”.

Przede wszystkim jednak dzięki wsparciu fanów raper być może będzie miał szansę prowadzić normalne życie i podjąć regularną pracę, a także uporać się z problemami zdrowotnymi.

Chciałem podziękować za taki odzew. Wielu z was wyraziło chęć pomocy czy to w postaci propozycji pracy, pomocy finansowej, wywiadu, filmu dokumentalnego o mnie, pomocy prawnej, sprawdzenia mojej książki pod kątem słownictwa języka polskiego, czy innych opcji, a jest ich więcej. Pytacie, kiedy wydam książkę. Niedługo będę mógł powiedzieć coś więcej w tej kwestii.

Dajecie mi siłę do działania, zwracając pozytywną energię, którą kiedyś regularnie się z wami dzieliłem, choćby grając koncerty czy nagrywając moje piosenki. Jeszcze raz dzięki za każde dobre słowo, bo ma wielką rangę – pisze Jędker, dziękując za pomoc swoim słuchaczom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

Polecane

Share This