Fani szykują niespodzianki dla Florence And The Machine


2013.08.04

opublikował:

Fani szykują niespodzianki dla Florence And The Machine

Polscy fani Florence And The Machine intensywnie przygotowują się do występu grupy podczas Coke Live Music Festival. Jeśli macie ochotę wesprzeć członków polskiego fanklubu, przeczytajcie, jakie mają pomysły na ubarwienie koncertu Florence Welch i jej zespołu.

Po pierwsze na koncert trzeba przyjść w kwiecistych wiankach i brokacie (na twarzy, na ciele, na dłoniach). Wianki można mieć na sobie przez cały czas, jednak w jednym konkretnym momencie, a mianowicie przy solówce Isy na piosence „Rabbit Heart” należy unieść wszystkie wianki do góry. W przypadku, gdyby wskazany utwór nie znalazł się na setliście, tę samą czynność należy wykonać w trakcie utworu „Dog Days Are Over”, przy pierwszym refrenie.

Kolejna akcja jest powiązana z bannerem, który zostanie umocowany na bramkach. Na bannerze będzie widniał napis „WHAT FLORENCE THE MACHINE GAVE ME” ze strzałkami wskazującymi na publiczność. Zadaniem publiczności będzie uniesienie swoich kartek z odpowiedzią już przy pierwszych dźwiękach utworu „What The Water Gave Me”, który zazwyczaj jest drugą piosenką w setliście zespołu. Kartki mają zawierać odpowiedź na pytanie: „co mi dała muzyka Florence the Machine?”. Ma to być jedno słowo zapisane w języku angielskim (np. LOVE, HOPE, FAITH). Najlepiej, żeby kartki były sztywne, przez co nie ulegną szybkiemu zniszczeniu, a także w formacie bliskim A4, aby zespół z dużej odległości mógł odczytać napis.

Szczegóły znajdziecie tutaj . Florence And The Machine zagrają w Krakowie 10 sierpnia.

Polecane

Share This