Fanka Eda Sheerana wyszła za mąż za jego sobowtóra

"Mamo, chcę Eda Sheerana". "Mamy Eda Sheerana w domu".


2024.06.18

opublikował:

Fanka Eda Sheerana wyszła za mąż za jego sobowtóra

fot. mat. pras.

Ludzie przyjmują różne metody dobierania drugich połówek. Jedni szukają atrakcyjnego partnera/partnerki, inni stawiają na zgodność charakterów lub po prostu na „to coś”. 40-letnia Amanda Baron bardzo pragnęła mieć w domu Eda Sheerana. Ponieważ trudno było skłonić oryginał do porzucenia swojej rodziny (zakładamy, że mimo wszystko Baron nie próbowała), kobieta zdecydowała się na… sobowtóra.

Cała historia może brzmieć kuriozalnie, ale w rzeczywistości jest urocza. 40-letnia mama piątki dzieci pracuje na co dzień w służbie zdrowia i zajmuje się zdrowiem psychicznym. Kobieta zwykła żartować, że poślubi Eda Sheerana, więc kiedy jej znajomi spotkali na koncercie Eda Sheerana 28-letniego Ty’a Jonesa, który wyglądał niemal identycznie jak autor „Shape of You”, uznali, że muszą zapoznać go z Amandą. Ty martwił się, że burza rudych włosów nie ułatwi mu znalezienia miłości i cóż – nie mógł się bardziej mylić. Amanda i Ty zaczęli się spotykać i po roku mężczyzna poprosił swoją ukochaną o rękę.

Para w znakomity sposób podeszła do tematu podobieństwa Jonesa do Sheerana, urządzając wesele pełne sobowtórów. Na imprezie bawili się ludzie mniej i bardziej przypominający m.in. księcia Harry’ego, Gordona Ramsaya, Johnny’ego Deppa (a właściwie kapitana Jacka Sparrowa) i Davida Beckhama.

SPRAWDŹ TAKŻE: Michał Wiśniewski wspomina wypad do Kijowa z Sokołem, Kukonem, Quebo i Matą: „Wywaliło mi to wszystko do góry nogami”

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 趣你的News (@funnewsebc)

Polecane

Share This