Fanka znalazła stare zdjęcia Taco Hemingwaya i Quebonafide


2018.04.07

opublikował:

Fanka znalazła stare zdjęcia Taco Hemingwaya i Quebonafide

foto: Wojtek Koziara / instagram.com/quebahombre

Na facebookowym profilu Hip-Hop Nigdy Stop pojawiły się zdjęcia Quebonafide i Taco Hemingwaya z czasu studiów. – Ostatnio słuchając Taconafide, uświadomiłam sobie, że i Taco, i Quebo studiowali na Uniwersytecie Warszawskim, więc wystalkowałam ich w katalogu studentów – napisała Witoria Czubak, autorka znaleziska, które natychmiast stało się viralem i błyskawicznie rozeszło się po sieci.

To zdjęcie, na którym wyglądam jak informatyk to fejk – śmiał się na Instagramie Quebonafide, publikując przeróbkę swojego aktualnego zdjęcia z wklejoną dziecięcą twarzą. Na instastory rapera jeszcze przez kilka godzin możecie zobaczyć jego zdjęcia z dzieciństwa. Choć Kuba Grabowski pisze, że na zdjęciu wygląda jak informatyk, w rzeczywistości studiował kierunki socjologię i filozofię. – Filozofia mi nic nie dała / Socjologia mi nic nie dała – nawijał w „Manekinie” z „Eklektyki”. Taco Hemingway, czyli Filip Szczęśniak, był za to studentem kulturoznawstwa na UW.

Już za niespełna tydzień do sklepów trafi album duetu TACONAFIDE zatytułowany „Soma 0,5 mg”. Premierze płyty będzie towarzyszyć trasa „Ekodiesel Tour”.

Polecane

Share This