Fat Joe opowiedział o walce z depresją


2018.07.29

opublikował:

Fat Joe opowiedział o walce z depresją

foto: mat. pras.

Fat Joe podzielił się swoją historią o dwuletniej walce z depresją na którą chorował kilkanaście lat temu. Raper opowiedział o tym w Hot 97.

Po śmierci Big Puna… Moja siostra i mój dziadek zmarli w tym samym tygodniu. Byłem w depresji przez dwa lata. Poszedłem do psychiatry. Musiałem tam iść ze względu na moją rodzinę i przyjaciół. Ze względu na wszystkich. Musiałem nauczyć się, jak się z tego wyrwać. Dwa lata później mi się to udało – powiedział Fat Joe. – Wyjeżdżasz na Bahamy, jedziesz do Afryki, gdziekolwiek jesteś i to jest z tobą – dodał.

Cały materiał można obejrzeć poniżej.

Fat Joe atakuje Lil Uzi Verta

Kilka miesięcy temu w wywiadzie udzielonym Ebro Dardenowi z Beats 1 Fat Joe zaatakował właściwie całe obecne pokolenie młodych raperów zarzucając im kopiowanie stylówki. – Kiedy słuchasz tych wszystkich dzieciaków robiących muzykę hip-hopową, słyszysz flow Lil Wayne’a. Naprawdę wszystkich – ocenił współczesną scenę Joe Cartagena. Kiedy Ebro przywołał przykład Lil Uzi Verta, Fat Joe odpowiedział: – To zła wersja Lil Wayne’a.

Artysta wprawdzie przyznał, że lubi twórczość Verta i jest posiadaczem kopii płyty “Luv Is Rage 2”, a przy tym podkreśla, że “ma w sobie jedynie miłość” do młodszego kolegi, jednak mówi: – To niemożliwe, by Uzi był tak dobry jak Lil Wayne, który przez kilka lat był uważany za najlepszego rapera na Ziemi. Lil Uzi Verta tego nie dostanie.

Polecane

Share This