Fat Joe próbował ostrzec Tekashiego 6ix9ine’a


2018.11.21

opublikował:

Fat Joe próbował ostrzec Tekashiego 6ix9ine’a

foto: kadr z wideo

22-letni Tekashi 6ix9ine został aresztowany i wkrótce stanie przed sądem. Raperowi grożą 32 lata pozbawienia wolności. Wśród zarzutów, które pojawią się w akcie oskarżenia, znajdują się rozboje, kradzieże, udział w strzelaninach i kilka innych przestępstw. Tekashiemu odmówiono wyjścia za kaucją.

Fat Joe przewidział, jakie problemy mogą spaść na młodego rapera. W przeprowadzonym z nim w lutym wywiadzie starszy kolega ostrzegał 6ix9ine’a, sugerując mu, że powinien jak najszybciej zmienić managera.

W swoim podcaście „Coca Vision” Joe rozmawiał z Tekashim o jego życiu, karierze i o muzyce, dzieląc się przy okazji cennymi dla młodego rapera radami. – Jesteś młodym kolesiem. Czy jesteś w stanie kontrolować swoich przyjaciół? Chcę, żebyś był ostrożny i po prostu wiedział, że niektórzy ludzie czyhają, żeby cię zranić – mówił Fat Joe. – Nie mogę kontrolować tego, co robi mój zespół. Są dorośli, robią, co chcą – odpowiadał 6ix9ine.

Przypomnijmy, że artystę aresztowano wspólnie z byłym już managerem (Tekashi zwolnił Shottiego kilka dni temu) oraz kilkoma innymi osobami, z którymi obaj panowie współpracowali.

Polecane

Share This