Father John Misty przyjedzie do Polski


2017.11.29

opublikował:

Father John Misty przyjedzie do Polski

foto: mat. pras.

5 czerwca na zaproszenie agencji Go Ahead do Polski przyjedzie Father John Misty. Artysta wystąpi w warszawskim Palladium i będzie to jego pierwszy występ w naszym kraju w roli headlinera (muzyk gościł wcześniej na Open’erze).

Father John Misty (Joshua Tillman) to amerykański multiinstrumentalista, który przez pierwsze lata swojej muzycznej działalności grał na perkusji w zespole Fleet Foxes. Współpracę z grupą zakończył w 2012 roku, decydując się tym samym na karierę solową i wydając album „Fear Fun”. Przełomowym momentem okazał się jednak kolejny krążek, wydany rok później „I Love You, Honeybear”. Father John Misty wzbudził nim zainteresowanie publiczności i mediów poza dotychczasowym, wąskim gronem odbiorców. Płyta do tej pory uznawana jest za jeden z najlepszych krążków 2015 roku.

W 2017 roku artysta wydał swój trzeci solowy album zatytułowany „Pure Comedy”. Choć organizator promuje czerwcowy koncert plakatem wykorzystującym grafikę z tej płyty, niewykluczone, że w momencie wizyty w Polsce Father John Misty będzie już promował czwarty album, którego premierę zapowiedziano na 2018 rok.

 

Polecane

Share This