„Fayrant Tour” – Hey dokłada kolejne koncerty


2017.10.20

opublikował:

„Fayrant Tour” – Hey dokłada kolejne koncerty

foto: mat. pras.

Pierwsze koncerty „Fayrant Tour” wyprzedane. Na ponad miesiąc przed rozpoczęciem trasy Hey zabrakło już biletów na wydarzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami zespół zdecydował się na występ w tych miastach dwukrotnie. Bilety na dodatkowe koncerty są już w sprzedaży i znajdziecie je na Eventim.pl.

Na trasie oprócz największych przebojów i wspomnień pojawią się także goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel: Piotr Banach. Swoje występy na poszczegółnych koncertach potwierdzili również Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Titus (Acid Drinkers), Brodka, O.S.T.R., Mela Koteluk, Igor Herbut (LemON) oraz Paulina i Natalia Przybysz.

Trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN“ zawierającego największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z wami – mówi gitarzysta Heya Marcin Żabiełowicz.

Rozpiska „Fayrant Tour:
24.11 – Warszawa, Torwar (wyprzedany)
25.11 – Szczecin, Arena Azoty
26.11 – Wrocław, Hala Orbita (wyprzedany)
01.12 – Poznań, Hala Arena (dodatkowy koncert)
02.12 – Poznań, Hala Arena (wyprzedany)
03.12 – Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
06.12 – Kraków, Tauron Arena
08.12 – Katowice, Spodek
12.12 – Wrocław, Hala Orbita (dodatkowy koncert)
14.12 – Warszawa, Torwar (dodatkowy koncert)

Polecane

Share This