Fazi nie odpuszcza – atakuje Żabsona, a przy tym zdradza, których raperów szanuje


2019.12.13

opublikował:

Fazi nie odpuszcza – atakuje Żabsona, a przy tym zdradza, których raperów szanuje

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Po Sobocie i Paluchu kolejnym celem ataku Faziego w ostatnich dniach jest Żabson. Weteran obraża nie tylko autora „Internaziomala”, ale też całą trapową scenę, nazywając jej reprezentantów k***ami, dzi***mi, cw***ami i pe***ami”.

Niestety, podtrzymuje to dzisiaj. Nie to, że byłem pijany i pi*****łem głupoty. Chcę was wyprowadzić z błędu, że wszyscy wasi idole – raperzy, to są p****y na strzała – mówi Fazi, uprzedzając kolejne zarzuty, że jego mocne opinie są podyktowane stanem upojenia.

Prujecie się Żabsony, Paluchy i co? Bić się chcecie? Tu nie ma z kim, to jest ten problem. Żabson i wy wszystkie młode trapowe k***y, dz***i, c***e i p***ły. Ja nawet człowieku nie muszę się z tobą bić. Wy***ię ci bombę na czoło, padasz i jesteś na OIOM-ie – zapowiada Fazi.

Czy raper wypowiada wojnę całej scenie, obrażając kolejnych artystów? Na pewno nie, ponieważ nadal jest grono twórców, o których Fazi ma dobre zdanie. Słoń, GSP, Areczek PRG, Dudek P56, Rogal DDL, Major SPZ, Zbuku, Kaczy, O.S.T.R., Dwa Sławy i PRO8L3M – oni na pewno nie muszą się martwić o to, że Fazi będzie miał wobec nich jakieś zarzuty.

Polecane

Share This