Fenomen, Mor W.A. i inni dla Centrum Zdrowia Dziecka


2013.10.25

opublikował:

Fenomen, Mor W.A. i inni dla Centrum Zdrowia Dziecka

26 października w stołecznym klubie Proxima reprezentanci polskiej sceny hip-hopowej łączą siły w szczytnym celu, by wspólnymi siłami zebrać pieniądze na rzecz warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce, który od wielu lat dba o zdrowie młodych pacjentów. Zyski z imprezy przeznaczone będą na remont Kliniki Audiolandu (w skład której wchodzą: poradnia logopedyczna, laryngologiczna, audiologiczna oraz foniatryczna).

Poniżej specjalny dokument o głównym organizatorze imprezy, byłym pacjencie Centrum Zdrowia Dziecka, który po latach postanowił zrewanżować się za opiekę i leczenie.

{reklama-hh}

Na scenie Proximy zaprezentują się zarówno ikony, jak i nowe twarze polskiej sceny. Wystąpią…

FENOMEN – pierwszy od wielu lat pełen koncert w rodzinnym mieście!

MOR W.A.

MAM NA IMIĘ ALEKSANDER – świeżo po debiucie, pierwszy raz w Warszawie

2STY

VIXEN – koncert z perkusją i żywą energią

Całość poprowadzi Mateusz „Ematei” Natali (Popkiller.pl)

Cena biletów

– 25 zł. przedsprzedaż (California Skateshop)

– 35 zł w dniu koncertu (w klubie Proxima)

Miejsce:

Proxima, Żwirki i Wigury 99, Warszawa

Data: 2013-10-26 19:00

Fenomen, Mor W.A. i inni dla Centrum Zdrowia Dziecka

26 października w stołecznym klubie Proxima reprezentanci polskiej sceny hip-hopowej łączą siły w szczytnym celu – by zebrać pieniądze na rzecz warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, jednego z największych specjalistycznych szpitali pediatrycznych w Polsce, który od wielu lat dba o zdrowie młodych pacjentów. Zyski z imprezy przeznaczone będą na remont Kliniki Audiolandu (w skład której wchodzą: poradnia logopedyczna, laryngologiczna, audiologiczna oraz foniatryczna).

Główny koncert poprzedzi specjalny występ Te-Trisa tylko dla pacjentów CZD w sali teatralnej szpitala, mający na celu naładować dzieci pozytywną energią i dodać otuchy w zwalczaniu zdrowotnych problemów.

{reklama-hh}

Na scenie Proximy zaprezentują się zarówno ikony, jak i nowe twarze polskiej sceny, które odsłaniać będziemy stopniowo w najbliższych dniach razem z resztą szczegółów. Pierwsi ujawnieni artyści to dwa kultowe składy z Warszawy – Fenomen (na zdjęciu) i Mor W.A.. Fenomen wystąpi w rodzinnym mieście pierwszy raz od lat. Imprezę poprowadzi Mateusz „Ematei” Natali (Popkiller.pl)

Na dniach poznacie kolejnych artystów, informacje odnośnie ceny biletów i pozostałe szczegóły.

Popularne newsy

Polecane

Share This