„Fenomenalny” – Pezet w nowym singlu Szczyla


2021.08.19

opublikował:

„Fenomenalny” – Pezet w nowym singlu Szczyla

fot. Karol Małecki

Po świetnie przyjętych singlach taki jak “Hiphopkryta” czy “Anastazja” Szczyl prezentuje kolejny utwór. „Fenomenalny”, w którym gościnnie pojawił się Pezet, zapowiada debiutancki album, zatytułowany „Polska Floryda”, który ukaże się 15 października tego roku. Na stronie www.polska-floryda.pl ruszył preorder nadchodzącej płyty.

Moi mili! Oto debiutancki dysk (CD) „Polskiej Florydy” ode mnie dla was. W wersji zaangażowanego słuchacza, pomijając muzykę, znajdziecie wiele dodatkowych rarytasów. Kupując ten album, poniekąd kupujecie część mnie, którą niechętnie odsłaniam. Zebrało się na krążku od miłości po rozstania, aż od Gdyni po sam Gdańsk. Dwadzieścia jeden lat życiowej refleksji kontra północny luzik. Skubnij swoją kopię i ucieknij myślami nad morze. Szczyle mają w łapach cały świat – napisał o swoim debiutanckim krążku Szczyl.

Utwór “Fenomenalny” jest czwartym singlem, po “Anastazji” z gościnnym udziałem Tymka, “Hiphopkrycie” i “Byłaś ze mną wczoraj”, promującym nadchodzący album artysty. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada nolyrics. Nieoczywisty teledysk pełen ukrytych znaczeń to dzieło reżysera Maćka Buchwalda.

Szczyl to dwudziestoletni reprezentant Gdyni. Pierwszą rozpoznawalność przyniósł mu utwór “Druga dekada”, który zapewnił mu udział w akcji SBM Starter. Wypuszczane podczas niej debiutanckie single “Banda” i “Toast Toast” świetnie przyjęły się wśród słuchaczy, osiągając milionowe wyświetlenia. Od czasu ich publikacji słuchacze spekulowali, gdzie wyda swój debiutancki album. Finalnie Szczyl postawił na Sony Music Entertainment Poland, fundując fanom jeden z ciekawszych transferów na rapowej scenie ostatnich lat.

Polecane

Share This