Fest Festival także przeniesiony na przyszły rok


2020.06.22

opublikował:

Fest Festival także przeniesiony na przyszły rok

Organizatorzy FEST Fesivalu ogłaszają nową datę, przedłużoną o kolejny dzień. W 2021 roku festiwalowicze będą bawić się przez cztery, a nie trzy dni.

Letnie festiwale to czas, na który co roku niecierpliwie czekają tysiące fanów koncertów, muzyki na żywo i niepowtarzalnego klimatu festiwalowego miasteczka. Globalna pandemia pokrzyżowała te plany – zarówno organizatorom, artystom jak i festiwalowiczom. FEST Fesival wydał w związku z tym oficjalne oświadczenie:

-Po zakończeniu pierwszej edycji fesiwalu, rozpoczęliśmy pracę nad kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz
niezapomnianych przeżyć i emocji. Do ostatniej chwili wraz z artystami, którzy mieli wystąpić w tym roku wierzyliśmy, że uda nam się spotkać i bawić podczas tegorocznej edycji FEST Fesiwalu. Niestety, musieliśmy się zatrzymać i w tym roku się nie spotkamy. Już teraz zapraszamy Was na FEST Fesival 2021, który odbędzie się między 11 a 14 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Tym razem będziemy bawić się przez 4 dni z nowym line up’em, ale nie martwcie się – wielu tegorocznych artystów pojawi się także w przyszłym roku.  Pamiętajcie, że zachowując swój bilet wspieracie osoby pracujące przy wydarzeniu, w tym również artystów! Obserwujcie nasze kanały, bo szykujemy całą masę niespodzianek i atrakcji! W przyszłym roku wrócimy ze zdwojoną siłą”.

FEST powróci do Parku Śląskiego w dniach 11-14 sierpnia 2021 roku i zostanie wydłużony do czterech dni. Dodatkowo zmienia się również polityka biletowa. Wszyscy Uczestnicy, którzy zakupili 3-dniowe karnety na drugą edycję wydarzenia, otrzymają
tzw. „upgrade” do 4-dniowych karnetów. Organizatorzy pracują nad nowymi ogłoszeniami i zapowiadają, że wrócą jeszcze silniejsi – czytamy w komunikacie.

Najważniejsze informacje o biletach:

*Wszystkie bilety zachowują swoją ważność na kolejną edycję,
* Karnety 3-dniowe automatycznie staną się karnetami 4-dniowymi na FEST Festival 2021,
* Posiadacze biletów 1-dniowych oraz weekendowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której w atrakcyjnej cenie, będą mogą je zmienić w karnety 4-dniowe lub weekendowe.
Możliwość przedłużenia biletów obowiązuje do 31 lipca 2020.

W tym roku nie będzie sprzedaży FAN TIX, jak również biletów Early Bird. Regularna sprzedaż biletów rusza 30 czerwca 2020.
FEST Fesival 2021 – bilety i ceny:
REGULAR TIX 4 dni – 499 PLN
LAST CALL TIX 4 dni – 549 PLN
Więcej informacji o biletach na stronie internetowej www.festfestival.pl

Polecane

Share This