Festiwal Nowe Spojrzenie


2012.05.26

opublikował:

Festiwal Nowe Spojrzenie

Już w sobotę 23 czerwca 2012r odbędzie się w Bydgoszczy Festiwal Nowe Spojrzenie. Na scenie wystąpią: Full Power Spirit, Arka Noego, Maleo Reggae Rockers i Luxtorpeda.

Koncertom towarzyszyć będą spotkania z ludźmi mediów, show-biznesu oraz artystami. Swój udział potwierdził już o. Leon Knabit – najbardziej rozpoznawalny polski benedyktyn, bloger roku 2011. Staruszek z duszą 20-latka, zawsze pełen życia i humoru. Przez lata bliski znajomy Jana Pawła II. Ojciec Leon znany jest ze swoich licznych publikacji, m.in. „Czy zwierzęta mają duszę?”, „Ojca Leona różowe okulary” czy „Spotkania z Wujkiem Karolem”. Obecnie prowadzi program telewizyjny „Ojciec Leon zawodowiec” w kanale Religia.tv.

W ramach Festiwalu Nowe Spojrzenie odbywa się Konkurs Młodych Zespołów. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie grupy muzyczne, które nie wydały jeszcze płyty. Zgłoszeń można dokonywać w dniach 15.04-01.06.2012 r. przy użyciu formularza znajdującego się na stronie internetowej http://www.nowespojrzenie.com/konkurs.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Najpierw Internauci oraz organizatorzy spośród zgłoszonych zespołów wybiorą trzy najlepsze. Zaprezentują się one festiwalowej publiczności 23.06.2012r i powalczą o główną nagrodę w wysokości 1000 zł. Ich występy oceni Jury, w którego skład wejdą: Olga Szomańska (Piotr Rubik, TGD, Full Power Spirit), Darek Malejonek (Maleo Reggae Rockers) i Robert „Litza” Friedrich (Luxtorpeda, 2Tm23, Kazik na Żywo).

Polecane

Share This