FFF: jakie notowania u bukmacherów mają DJ Decks i Rest?


2019.12.16

opublikował:

FFF: jakie notowania u bukmacherów mają DJ Decks i Rest?

fot. mat. pras.

Już w sobotę w zielonogórskiej hali CRS odbędzie się gala FFF 2. Swoje pojedynki stoczą na niej DJ Decks i Rest. Rywalem poznańskiego producenta będzie kulturysta Tomasz Słodkiewicz, natomiast raper z warszawskiego Dixon37 zmierzy się z tancerzem Tito. Jakie notowania u bukmacherów mają zawodnicy?

Nie każda firma bukmacherska ma w ofercie zakłady na najbliższą galę FFF. Swoje pieniądze możecie postawić m.in. w Fortunie i STS-ie, choć w tym drugim przypadku możecie wytypować póki co wynik jedynie dwóćh z pięciu zaplanowanych na sobotę walk. W przypadku starcia Decksa ze Słodkiewiczem faworytem jest ten drugi – w STS-ie kurs na kulturystę wynosi 1,67, co oznacza, że za postawione 100 PLN możecie wygrać 146 PLN (po potrąceniu podatku). Stawiając stówę na Decksa w przypadku jego zwycięstwa otrzymacie 180 PLN (kurs 2,05). W Fortunie kursy kształtują się bardzo podobnie – 100 PLN postawione na Decksa przyniesie 178 PLN, a na Słodkiewicza 149 PLN.

W przypadku walki Resta to właśnie raper jest faworytem. Póki co pojedynek jest dostępny jedynie w ofercie Fortuny i w tym przypadku przy kursie 1,7 za 100 PLN otrzymamy 149, natomiast w razie wygranej Tito, stawiając na niego taką samą kwotę, dostaniemy 178 PLN (kurs 2,05).

Polecane


Share This