Figurki i prezerwatywy od Daft Punk


2013.07.11

opublikował:

Figurki i prezerwatywy od Daft Punk

Francuzi wykorzystują swój status bohaterów popkultury i wprowadzają na rynek produkty, które nie tylko pozwolą zwiększyć dochody ze sprzedaży ostatniego albumu „Random Access Memories”, ale też uciułać parę groszy z innych źródeł. Dzięki temu już niedługo będzie można bawić się figurkami z podobiznami Thomasa Bangaltera i Guya-Manuela de Homem-Christo. Dla lubiących innego rodzaju zabawy przygotowano kolejny gadżet – prezerwatywy. Mistrzami świata w zarabianiu na własnym wizerunku prawdopodobnie na zawsze pozostaną muzycy Kiss, którzy oprócz figurek i prezerwatyw oferowali m.in. szminki, lampy, a nawet… trumny.

Prezerwatywy z okładką singla „Get Lucky” trafiły na razie jedynie do DJ-ów i gwiazd muzyki elektronicznej. Nie wiadomo, czy będą dostępne w sprzedaży, ale możecie próbować szukać szczęścia. Producentem condomów „Get Lucky” wypuszczonych na licencji Daft Punk jest firma Durex. Diplo po otrzymaniu paczki z prezerwatywami pochwalił się na Instagramie zdjęciem z podpisem: „Dzięki Bogu miałem prezerwatywy Daft Punk ostatniej nocy”. Tytuł „Get Lucky” zobowiązuje.

Sześciocalowe figurki przedstawiające muzyków Daft Punk dla zwiększenia realizmu mają mieć błyszczące, metaliczne kaski. Członkowie grupy zaprezentują się w strojach znanych z oprawy graficznej ostatniej płyty. Producent obiecuje, że dzięki zastosowaniu części wymiennych

Przedsprzedaż figurek ruszy wkrótce, ale ich premiera odbędzie się dopiero zimą. I tu coś, co wydaje się strzałem w kolano – według oficjalnych informacji figurki pojawią się w sklepach 27 grudnia. Czyli pod choinką raczej ich nie znajdziecie.

Polecane

Share This