Filipek grozi wycofaniem zwrotki z płyty Śliwy


2021.05.02

opublikował:

Filipek grozi wycofaniem zwrotki z płyty Śliwy

fot. P. Tarasewicz

W mijającym tygodniu w sieci pojawił się premierowy kawałek Śliwy „Born Loser”. W numerze zapowiadającym album „Pół życia za mną” gościnnie pojawił się Floral Bugs. Nowa płyta Śliwy ukaże się 21 maja nakładem Step Records. W dwóch z trzech wcześniejszych singli także słyszeliśmy gości – Johna Mojo, Nizioła i Vin Vinciego. Z facebookowej grupy Filipka dowiadujemy się, że on także dograł się Śliwie, ale rozważa usunięcie swojej zwrotki.

W facebookowej grupie fanów Filipka Młody Fifkowski pojawił się wątek niewysłanych przez rapera płyt. Kontrowersje dotyczyły boksów Aspiratio Crew, które miały nie dotrzeć do części zamawiających je fanów. Raper odpowiedział, zapewniając, że płyty zostały wysłane i publikując serię dowodów – zdjęć zaadresowanych paczek oraz kilkadziesiąt fotek płyt nadesłanych przez słuchaczy. Niedługo później artysta opublikował także krótki komentarz do sytuacji, dziękując słuchaczom, którzy podzielili się zdjęciami swoich egzemplarzy, dowodząc tym samym, że zostały one do nich wysłane.

Sprawdź także: Peja o szansach na płytę z Kazem Bałagane i Young Igim oraz o tym, czym zajmie się po zakończeniu rapowej kariery

Reszta oczernia teraz moje nazwisko, pieprzyć to! Nie pierwszy i nie ostatni raz, ale nie dziwi mnie to, wiecie dlaczego? Ponieważ ZAWSZE kiedy wstajesz i zaczyna się dobrze układać, pojawi się ktoś, kto za wszelką cenę będzie chciał podciąć skrzydła😉 Dziękuję wszystkim fanom za udostępnianie na instastories zdjęć albumów 🖤 Jeszcze mnie przeprosicie pismaki 🖕 – skomentował raper.

Wśród fanów, którzy twierdzą, że zamówili płyty, ale do dziś ich nie dostali, są także osoby zrzeszone w grupie Młody Fifkowski. To skłoniło Filipka do zabrania głosu i postawienia Śliwie ultimatum.

To złodziejstwo – ocenia Filipek. – Zostawię zwrotkę na płycie Śliwy, nagraną półtora roku temu, tylko gdy rozliczy się z osobami na tej grupce, które coś od niego kupiły, a nie dostały i zostały perfidnie zbanowane – zapowiedział reprezentant QueQuality.

Zwrotka Filipka ma się pojawić w kawałku „Ludzie o kilku twarzach”. Poza nim i gośćmi znanymi z poprzedni singli na „Pół życia na żywo” pojawią się m.in. Paluch i Ero.

Polecane

Share This