Filipek o gościach na swoim albumie, walce z Ferrarim, Polakiem i pośmiertnej płycie Pop Smoke’a


2020.07.11

opublikował:

Filipek o gościach na swoim albumie, walce z Ferrarim, Polakiem i pośmiertnej płycie Pop Smoke’a

fot. YouTube

Filipek przyzwyczaił nas już do tego, że często organizuje na swoim Instagramowym profilu Q&A. W sobotę postanowił odpowiedzieć na szybkie pytania od fanów. Tak było i tym razem – fani mogli zadać pytania, a raper odpowiedział na pięć z nich. Jeden z nich chciał wiedzieć na kogo raper stawia podczas najbliższej gali KSW – Gamrot czy Parke? Borys czy Wrzosek?

Gamrot i Borys. Lubię Normana Parke prywatnie i jego trash talk mnie bawi, ale nierobienie wagi enty raz jest dla mnie po prostu słabe – napisał Filipek.

Kolejni fani zapytali rapera o featy na jego nadchodzącym projekcie, pośmiertny album Pop Smoke’a i czy długa przerwa wypłynie na lepszy odbiór jego kawałków. Nie mogło także zabraknąć pytania o walkę na Fame MMA 7.

Przedwczoraj dostałem przepiękną zwrotkę od Nullizmatyka. Pierwszy raz od dawna miałem ciary. Wyczekuję jeszcze mega na zwrotkę od… A nie powiem – odpowiedział raper.

Świetny raper. Drugi Fifty. Szkoda go w ch*j, ostatnia płyta to najlepsza rzecz w tym roku z USA – podsumował pośmiertny krążek Pop Smoke’a.

Polecane


Share This