Filipek o swojej przyszłości w Fame MMA


2019.12.10

opublikował:

Filipek o swojej przyszłości w Fame MMA

fot. YouTube

Filipek spędził poniedziałkowy wieczór, odpowiadając na pytania fanów. Raper zapowiedział, że wkrótce słuchacze będą mieli okazję sprawdzić jego kolejny numer nagrany wspólnie z Kartkym, przyznał, że mógłby połączyć siły również z Kabe.

Po dwóch walkach na Fame MMA Filipek liczy na to, że będzie miał możliwość kontynuowania swojej przygody z tą federacją. Na pytanie kiedy ponownie zobaczymy go w oktagonie, raper odparł:

Cały czas trenuję i uczę się nowych rzeczy pod kątem sztuk walki. Musicie cisnąć organizatorów, by się do mnie odezwali na najbliższą galę lub następną.

20 grudnia do sklepów trafi album Filipka i PSR-a zatytułowany „Bipolar”. Znamy już cztery single promujące ten materiał. Wszystkie zostały dobrze przyjęte przez fanów Filipka. Raper liczy na to, że to, czego jeszcze nie ujawnił, również spodoba się słuchaczom.

Te kawałki, które wyjdą teraz, naprawdę mi się podobają. Najczęściej słucham teraz „Blizn” i „Wertera” („Werter nie żyje” – przyp. red.). Numery z Szymim i Sariusem to bangery – zapowiada raper.

Fani poprosili Filipka o wskazanie artystów, których obecnie najwięcej słucha. Raper wymienił w tym gronie m.in. Cardi B, więc jeden ze słuchaczy postanowił skrytykować raperkę, pisząc, że jedyne czego dokonała, to odebranie tytułu płyty roku Travisowi Scottowi.

Dla mnie Travis jest średnim raperem. Przesłuchałem „Rodeo” i tę ostatnią („ASTROWORLD” – przyp. red.), nie siada mi. Natomiast Cardi ma kapitalny numer „Get Up 10” – ocenia.

Polecane

Share This