Filipek o ujawnia szczegóły nadchodzącego singla, swoje inspiracje i wybiera między MGK, a Eminemem


2020.06.27

opublikował:

Filipek o ujawnia szczegóły nadchodzącego singla, swoje inspiracje i wybiera między MGK, a Eminemem

fot. YouTube

Filipek przyzwyczaił nas już do tego, że często organizuje na swoim Instagramowym profilu Q&A. W sobotę postanowił odpowiedzieć na szybkie pytania od fanów. Kilku z nich chciało dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowej płyty rapera. Filipek ujawnił, że niebawem ujrzymy pierwszy klip promujący nadchodzące wydawnictwo.

W piątek kręcimy pierwszy klip do płyty – napisał raper – Nak***iam solówkę. Na klipie będzie mnóstwo ważnych dla mnie osób – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: Nicki Minaj odpowiada hejterom jej wspólnego numeru z Tekashim

Kolejni z fanów pytali o inspiracje oraz chcieli wiedzieć kto według Filipka jest lepszy: Eminem czy Machine Gun Kelly. Zwłaszcza, że raper często zmienia zdanie. Ujawnił także swoje inspiracje.

Rapowo staram się czerpać z całej zagranicznej sceny, bez podziału. Nie mam inspiracji, jeżeli chodzi o charaktery raperów, natomiast muszę przyznać, że ze względu na lirykę MGK jest wybitnie ciekawy – odpowiedział Filipek.

Ludzie to konserwy i nie rozumieją, ze inspiracje mogą ewoluować. Na przestrzeni całej twórczości i młodzieńczych lat to oczywiste, że Eminem jest i będzie legendą. Ostatnia płyta MGK towarzyszyła mi przy robieniu „Bipolaru”, numer „Glass House” to emocjonalny rozpi***ol. Obaj są artystami przez duże A, ale Eminem jest już ukształtowany i raczej będzie rapował tak jak rapuje. Colson szuka siebie w tekstach i dźwiękach cały czas – napisał raper – Dzisiaj bliżej mi do MGK, bo mam/miałem życiowy etap podobny do niego, a szukając muzyki, szukam utożsamiania się w pierwszej kolejności – dodał.

Polecane

Share This