Filipek vs Diox na Fame MMA? Jeden proponuje, drugi komentuje

"W 2017 nie przyszedłeś na naszą podwórkową dwuosobową galę, gdzie mieliśmy prać się po mordach".


2019.06.28

opublikował:

Filipek vs Diox na Fame MMA? Jeden proponuje, drugi komentuje

foto: P. Tarasewicz

Choć DeeJayPallaside nie wyklucza, że zmierzy się z Filipkiem w klatce, raper szuka sobie także innych przeciwników, z którymi mógłby walczyć na kolejnych galach Fame MMA. W wywiadzie dla serwisu SportyWalki.org artysta powiedział:

Jest taki raper jak Diox, który ostatnio kręcił się wokół Fame MMA. Jeżeli on byłby zainteresowany walką ze mną, to mógłbym też z nim zawalczyć.

Co na to Diox? Raper przypomina młodszemu koledze, że już raz mieli się zmierzyć, choć niekoniecznie w sportowym pojedynku. Wówczas jednak Filipek nie skorzystał z okazji.

Filipku, uprzejmie przypominam, że równo dwa lata temu (16 lub 17 lipca 2017) mogłeś ze mną zawalczyć, ale nie przyszedłeś na naszą umówioną podwórkową, dwuosobową galę za rogiem, gdzie w walce wieczoru mieliśmy się prać po mordach. Oczywiście sprawa otwarta, ale żebym dał ci drugi raz taką możliwość i aby do konfrontacji doszło, tym razem nie wystarczą tylko chęci. Wiadomo, gdzie mnie szukać – napisał na Instastory Diox, dołączając do ikonę przedstawiającą worek dolarów.

Polecane