Filipek zaczepia Blachę. Bedoes reaguje, a Filipek odpowiada

Kolejne spięcie pomiędzy reprezentantami SBM Labelu i QueQuality.


2019.11.21

opublikował:

Filipek zaczepia Blachę. Bedoes reaguje, a Filipek odpowiada

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Wydawało się, że po tym jak Bedoes i Filipek „dali sobie po mordach” panowie zakopali topór wojenny i nie będą się już wzajemnie zaczepiać. Kiedy jednak Filipek zaczepił w swoim nowym singlu Blachę, reakcja Bedoesa, kolegi Blachy z 2115 Gangu, wydawała się jedynie kwestią czasu.

W zapowiadającym album „Bipolar” kawałku „Mogło być gorzej” Filipek nawinął: „Nie mów mi, co tutaj jest ziom rapem. Na melanżach puszczasz sobie Blachę”. Sam Blacha nie odniósł się jeszcze w żaden sposób do tych słów, zrobił to za to za niego Bedoes.

Przestańcie zaczepiać w piosenkach mnie i moich przyjaciół, bo my i tak mamy w to ciężko wy****ne. My chcemy uszczęśliwiać ludzi, swoich bliskich i słuchaczy poprzez swoją muzykę, a wy wbijajcie swoje szpileczki tylko dla atencji. Spróbujcie coś osiągnąć talentem albo zajmijcie się czymś innym. My w tym czasie zajmujemy się wygrywaniem i czynieniem dobra. Szacunek dla wszystkich dobrych ludzi, brak uwagi dla złych – napisał na Instastory Borys.

Wypowiedź reprezentanta 2115 doczekała się szybkiej riposty ze strony Filipka.

Nie robię piosenek, byku. Robię rap. To taki gatunek gdzie nie musisz być poprawny politycznie na pokaz i nawijasz, co chcesz, bez strachu, że paru dzieciaków mniej kupi twoją przemianę. Powodzenia tam – odpowiedział Bedoesowi Filipek.

Obaj artyści wydają w końcówce roku swoje płyty. Wspomniany „Bipolar” Filipka i PSR-a ukaże się w grudniu, natomiast premiera „Opowieści z Doliny Smoków” Bedoesa i Lanka odbędzie się już 29 listopada.

Polecane