Film o Kurcie Cobainie także w polskich kinach


2015.03.23

opublikował:

Film o Kurcie Cobainie także w polskich kinach

Poświęcony liderowi Nirvany dokument „Cobain: Montage of Heck” pierwotnie zapowiadano na maj tego roku. Film trafi do kin miesiąc wcześniej, ponadto będzie go można obejrzeć także w polskich kinach.

Premiera produkcji odbyła się podczas tegorocznego festiwalu Sundance. W ówczesnej wersji filmu nie było Dave`a Grohla. Lider Foo Fighters, przed laty perkusista Nirvany spotkał się z reżyserem „Cobain: Montage of Heck” Brettem Morgenem zaledwie na 10 dni przed pokazem filmu na Sundance. Morgen tłumaczył, że miał zbyt mało czasu na włączenie zarejestrowanych podczas rozmowy wypowiedzi Grohla do filmu, jednocześnie wyrażając nadzieję, że ujęcia z udziałem Grohla kiedyś się w tym filmie znajdą. Póki co nie wiadomo, czy pojawią się w wersji, która trafi do kin, czy też będą musiały czekać na premierę DVD/Blu-Ray.

W Polsce „Cobain: Montage of Heck” będzie można zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino. Obraz zostanie wyświetlony 23 kwietnia o 20:00 w następujących miastach: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Poznań (51), Rybnik, Rzeszów, Szczecin, Warszawa (Złote Tarasy), Wrocław (Pasaż Grunwaldzki), Zabrze, Lublin, Katowice.

Polecane

Share This