Finał konkursu SuperMC


2011.06.28

opublikował:

Finał konkursu SuperMC

Część eliminacyjna już za nami nadszedł czas na przekazanie tytułu Super Mc. Zapraszamy na finał imprezy organizowanej przez Prosto Label oraz V6, której gościem specjalnym będzie Małolat. Już 28 czerwca w warszawskim klubie Butik będziemy mogli obejrzeć zmagania najlepszych młodych MC, którzy wywalczyli przepustkę do finału.

W finałowej szóstce znaleźli się już Solar, Bonez, Białas, Theodor oraz Beatles, zwycięzcy kolejnych części eliminacyjnych. W pierwszej części wzięło udział 8 uczestników i zostali oni zdominowani przez Solara, który zgodnie z wynikami głosowania na kanale ProstoTv na youtube.com został. Dwa tygodnie później dołączył do niego Bonez, który bezapelacyjnie pokonał pozostałych 11 uczestników i tym samym został zwycięzca 2 części. Białas, Theodor i Beatles również nie pozostawili żadnych szans swoim przeciwnikom i tym samym znaleźli się w finale.

Jeszcze nie znamy zwycięzcy szóstej części – głosowanie zakończy się w niedzielę 26 czerwca o godz. 21.00.

Zapraszamy do oceny zmagań uczestników 6 części eliminacyjnej.

Zwycięzca całej edycji zdobędzie tytuł najlepszego freestylera, zaproszenie na nadchodzący pod koniec 2011 roku album Dj‘a 600V, nagranie demo w Studio Otrabarwa oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Sponsora Głównego wydarzenia – XL Energy Drink.

Zatem bądźcie gotowi na duża dawkę tłustych bitów, mocnego freestylu i świetnego koncertu zaproszonego gościa – Małolat! Walka będzie ostra.

Dodatkową atrakcją będzie show chłopaków z 19soundstudio, którzy przygotowali dla nas świeży materiał – Difel, Sajmon oraz Pan Borman spalą parę mikrofonów.

Host: Diox

Na gramofonach: Dj 600V

Kiedy: 28.06.

Otwarcie drzwi: godz. 20.00

Start konkursu: ok. godz. 22.00

Bilety: 5zł, Panie do 22.00 wchodzą za free!

Polecane

Share This