Finał Męskiego Grania na żywo w Twoim domu

Szansa na kolaborację Ostrego i Kalibra 44.


2013.08.30

opublikował:

Finał Męskiego Grania na żywo w Twoim domu

Przed nami finałowy koncert w historii Męskiego Grania. Dzięki streamingowi fani polskiej muzyki zobaczą online nie tylko występy O.S.T.R. z Michałem Urbaniakiem, zespołu Czesław Śpiewa i Hey, Meli Koteluk czy Myslovitz. Pierwszy raz w historii projektu będą też mogli współtworzyć wydarzenie i wpływać na to, co się będzie działo na scenie 31 sierpnia w Amfiteatrze pod Grojcem.

Finał Męskiego Grania zawsze wyzwala dużo emocji. Wyjątkowe miejsce, niezwykli artyści oraz zaskakujące występy sprawiają, że bilety na ostatni koncert wyprzedały się z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby mimo to obejrzeć wybrane występy, a nawet zostać aktywnym uczestnikiem wydarzenia i po raz pierwszy w historii projektu nadawać mu ostateczny kształt. Wystarczy 31 sierpnia wejść na stronę www.zywiec.com.pl/live . Oprócz okazji do tego, aby poczuć energię koncertu, w czasie jego trwania internauci będą mogli wybrać miejsce, z którego chcą oglądać wydarzenie. W głosowaniu prowadzonym na stronie internetowej będą decydować o tym, w jakie z dostępnych miejsc uda się operator wyposażony w mobilną kamerę. Kolejnym elementem interaktywnego doświadczania finału Męskiego Grania będzie możliwość zadawania pytań Meli Koteluk, a także członkom zespołów Myslovitz i Kaliber 44 podczas video czatu, który odbędzie się jeszcze przed rozpoczęciem koncertu.

W tym roku streaming rozbudowano o niezwykłą innowację – widzowie będą mieć wpływ na to, co wydarzy się na scenie. W zależności od ilości uczestników relacji online, artyści występujący w Żywcu będą realizowali kolejne wyzwania. W przypadku, gdy wirtualna widownia osiągnie poziom 10 000, wszyscy będą mieli okazję posłuchać medleya singli Męskiego Grania z edycji 2010-2012 w wykonaniu DJ-a Eproma. Gdy liczba internautów wyniesie 25 000, O.S.T.R. z Kalibrem 44 połączą siły i wystąpią wspólnie na scenie. Kolejną odsłoną będzie gra na skrzypcach w wykonaniu dyrektora artystycznego, kiedy ilość widzów wzrośnie do 35 000. Przekroczenie granicy 50 000 będzie oznaczało, że zespół Hey zagra pierwszy w historii Męskiego Grania bis. Ponadto, co godzinę widzowie transmisji będą mogli wygrywać atrakcyjne nagrody – telefon HTC One oraz koszulki z wyjątkowej kolekcji ubrań Męskie Granie 2013.

Męskie Granie 2013 – koncert finałowy

Żywiec, Amfiteatr Pod Grojcem – 31 sierpnia

Czesław Śpiewa, Hey, Kaliber 44, Mela Koteluk, Modulators, Michał Urbaniak, Myslovitz, O.S.T.R., The Sunlit Earth, Zorak

Polecane

Share This