Fink wraca do Polski


2015.08.07

opublikował:

Fink wraca do Polski

Po ogromnym sukcesie trasy Hard Believer na początku tego roku Fink wraca do Polski na kolejne dwa koncerty. Tym razem swoją magiczną muzyką zauroczy Katowice (4 listopada, Mega Club) oraz Wrocław (5 listopada, Alibi).

Cieszący się niezwykłą popularnością Fink od lat przyciąga polskich fanów. Poprzednie koncerty w Polsce okazały się wielkim sukcesem – w latach 2011, 2012 i na początku tego roku bilety na ich koncerty wyprzedały się niemal natychmiast. Cztery lutowe występy Finka w 2015 zebrały wiele fantastycznych recenzji zarówno wśród mediów jak i w ciągle rosnącym gronie fanów. Charyzmatyczna grupa na jesieni powróci do nas ze swoją intrygującą muzyką.

Tagi


Fink wraca do Polski

14 listopada w warszawskiej Stodole wystąpi Fink. Bilety w cenie 77 zł trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek. Poprzednie koncerty Fina Greenalla i jego zespołu w Polsce były wyprzedane.

Fin Greenall to brytyjski autor tekstów, gitarzysta, producent oraz  DJ z Brighton. Artyście na scenie towarzyszą Guy Whittaker (bas) i Tim Thornton (perkusja). Panowie wspólnie występują pod szyldem Fink.

„Hard Believer” to nowy studyjny album Fink, płyta ma się ukazać latem tego roku. Materiał promuje singiel z utworem tytułowym, odsłuch piosenki znajdziecie poniżej.

{sklep-cgm}

Tagi


Popularne newsy

Polecane

Share This