Fisz Emade zapowiadają płytę. Wśród gości m.in. Katarzyna Nosowska


2014.09.24

opublikował:

Fisz Emade zapowiadają płytę. Wśród gości m.in. Katarzyna Nosowska

Mijają trzy lata od premiery albumu „Zwierzę bez nogi”, na której Fisz i Emade przypomnieli publiczności o swojej wielkiej inspiracji muzyką hiphopową z lat 90.

Przez lata przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Tak właśnie będzie na najnowszym albumie braci Waglewskich pt. „Mamut”. którego premiera odbędzie się 6 listopada 2014. 

To będzie nasza nasza najbardziej melodyjna płyta – mówi Fisz. Obok utworów hiphopowych tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawi się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym, czy utwór zaśpiewany w towarzystwie chóru Ensemble Terrible. Nie małym zaskoczeniem będzie dla słuchaczy również udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel „Pył”.

 

Co ciekawe, tym razem również będziemy mogli usłyszeć piosenki inspirowane brzmieniami lat 80. i 90. Zespół zmierzy się z muzyką elektroniczną tamtych lat, w czym bez wątpienia pomogły oryginalne instrumenty z epoki, które przyczyniły się do dominującego  brzmienia płyty „Mamut”.

Polecane

Share This