Fisz i Emade vs. Acid Drinkers – gwiazdy Red Bull Soundclash


2012.10.02

opublikował:

Fisz i Emade vs. Acid Drinkers – gwiazdy Red Bull Soundclash

22 listopada w warszawskiej Soho Factory zgromadzą się zarówno fani ciężkiego gitarowego grania jak i hip hopu. Pierwszą polską edycję Red Bull Soundclash, która jednocześnie zainauguruje Europejskie Targi Muzyczne Gazety Co Jest Grane, uświetnią wykonawcy z kręgów świadomego hiphopu i ostrego gitarowego grania. W akcji będzie można zobaczyć duet Fisz Emade Tworzywo i jeden z najbardziej charyzmatycznych zespołów w Polsce – Acid Drinkers.

Bartek i Piotr Waglewscy, czyli Fisz/Emade to bracia tworzący klasyczny duet rapera i producenta. Ich eklektyczna twórczość nie ogranicza się do brzmień hiphopowych i jest otwarta na szereg rozmaitych, często przeciwstawnych gatunków. 22 listopada w warszawskiej przestrzeni Soho Factory zagrają razem z zespołem Tworzywo i DJ Epromem – jednym z najlepszych turntablistów w Polsce.

Na przeciwległej scenie wystąpią poznaniacy z Acid Drinkers. Zespół, który od ponad 20 lat decyduje o obliczu polskiej sceny heavymetalowej. Acidzi to jedni z najbardziej charyzmatycznych artystów w Polsce. Sławę zdobyli dzięki energetycznym kawałkom z humorystycznymi tekstami.

Tym razem nie tylko artyści, ale również i publiczność odegra bardzo ważną rolę. Dlaczego? To właśnie słuchacze zgromadzeni pomiędzy dwiema scenami będą decydować o tym, który zespół zasługuje na miano zwycięzcy.

Polecane

Share This