Flexxip ponownie razem. Nowy singiel Mesa i Blefa


2019.08.26

opublikował:

Flexxip ponownie razem. Nowy singiel Mesa i Blefa

fot. mat. pras.

W południe na kanale Alkopoligamii pojawi się wideo do nowego singla Flexxipu „Bloki”. Póki co piosenka jest dostępna w serwisach streamingowych. Ten Typ Mes i Emil Blef zapowiadają tyn numerem planowaną na jesień trasę koncertową, w ramach której odwiedzą sześć miast. Artyści dadzą solowe występy, a także wykonają wspólne utwory.

Flexxip to jedna z tych kultowych ekip, która nie zakurzyła się na półce z klasykami. Z jednej strony – dlatego, że wciąż wracamy do ich numerów, a z drugiej strony dlatego, że do regularnie wydającego nowe płyty Tego Typa Mesa niedawno ze swoim świeżym solowym materiałem dołączył Emil Blef, który w tym roku wypuścił w świat swoje „Przesunięcia”.

„Bloki” to w sferze muzycznej zaskakujące przełamanie konwencji, z którą kojarzył nam się Flexxip. Za dynamiczny podkład odpowiada Andrzej Fonai Pieszak. Od strony lirycznej – jak zawsze – dostajemy zestaw celnych i nieoczywistych spostrzeżeń ujętych w błyskotliwy sposób. Tym razem przeniesieni zostajemy na osiedla, gdzie pomiędzy blokami panowały sztywne zasady.

Trasa koncertowa Ten Typ Mes & Emil Blef:

31.08 – Warszawa, Warsaw Challange – Fort Bema
13.09 – Katowice, P23 Katowice
14.09 – Kraków, Klub Studencki Żaczek
03.10 – Wrocław, Stary Klasztor
04.10 – Poznań, Klub u Bazyla
12.10 – Łódź, Lordi’s Club

Polecane

Share This