Florence w wielkim stylu zastąpiła Foo Fighters


2015.06.29

opublikował:

Florence w wielkim stylu zastąpiła Foo Fighters

To miał być wieczór Dave`a Grohla i jego kolegów. Foo Fighters mieli wystąpić w piątek jako headliner festiwalu Glastonbury. Niestety, przed dwoma tygodniami Grohl podczas koncertu w Goteborgu złamał nogę i zespół był zmuszony odwołać koncerty w Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, w tym naturalnie piątkowy występ na Glastonbury.

Organizatorzy znaleźli godne zastępstwo – festiwalową publiczność porywającym setem zachwycili Florence And The Machine. Co ciekawe, Florence Welch także odniosła w tym roku kontuzję nogi. W połowie kwietnia artystka uszkodziła stopę podczas występu na festiwalu Coachella.

Zobaczcie, jak Flo i jej zespół spisali się w zastępstwie Foo Fighters. Podczas piątkowego występu nie zabrakło elementu związanego z grupą Grohla, Florence And The Machine wykonali bowiem cover piosenki FF „Times Like This”.

Obie grupy wystąpią w tym roku w Polsce. 9 listopada na scenie krakowskiej Tauron Areny pojawią się Foo Fighters, 12 grudnia w Atlas Arenie w Łodzi zobaczymy Florence And The Machine.

Polecane

Share This