Flying Lotus opowiada o przygodzie z rapowaniem


2013.01.13

opublikował:

Flying Lotus opowiada o przygodzie z rapowaniem

W ubiegłym roku na rynku pojawił się nowy, tajemniczy raper Captain Murphy. Jak się okazało po kilku tygodniach od premiery mixtape`u „Duality”, pod tym pseudonimem ukrywa się uznany producent elektroniczny Flying Lotus. Mimo, że od tamtego czasu minęło już kilka tygodni, dopiero teraz FlyLo zdecydował się opowiedzieć szerzej o projekcie. Jak wspomina w rozmowie z „XXL”, postanowił spróbować swoich sił w rapie po spotkaniu z Odd Future.

– Zapytałem się ich, ile czasu zajmuje im napisanie kawałka. Okazało się, że 15 minut. „15 minut?!”, pomyślałem. „Jesteście poważni?! To i ja spróbuję!” – wspomina Flying Lotus.

Producent zdecydował się na rapowanie pod innym pseudonimem, by uniknąć szufladek oraz uprzedzenia. – Chciałem powiedzieć coś, co nie byłoby z góry naznaczone moją ksywką – tłumaczy. – Chciałem, by ludzie wzięli mnie na serio. Nie na zasadzie: „O, fajnie, FlyLo rapuje, to miłe”. Nie, nie na tym rzecz miała polegać.

Producentowi tak bardzo spodobało się rymowanie, że pracuje już nad kolejnym materiałem pod szyldem Captain Murphy. – Mam już cztery nowe kawałki – zapewnia.

Polecane

Share This