Fokus szykuje ostatnią solówkę w karierze?


2020.06.04

opublikował:

Fokus szykuje ostatnią solówkę w karierze?

Foto: P. Tarasewicz / CGMCreativeStudio

Choć Hot 16 Challenge 2 to nie zawody, dla wielu to właśnie Fokus jest zwycięzcą wyzwania. Jego pomysłowa szesnastka polegająca na nawinięciu wersów, od pierwszego do ostatniego, a potem odwrotnie zrobiła ogromne wrażenie na słuchaczach. Reprezentant Paktofoniki nie powiedział jeszcze w rapie ostatniego słowa, co udowodni na pewno także na szykowanej przez siebie solowej płycie. W rozmowie z Yurkoskym artysta zadeklarował, że być może będzie to ostatni solowy materiał w jego karierze.

Bity się robią, solóweczka będzie. Płyta się robi, jednak chciałbym trochę odbiec od tego, do czego przyzwyczaiłem ludzi i pójść trochę w kierunku elektroniki, bo to jest muzyka, której ja słucham – powiedział raper, dodając: – Nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia solowa płyta. Pracuję nad nią, kiedy tylko mogę.

Pierwszy singiel zapowiadający krążek pojawi się prawdopodobnie w wakacje i jak zapowiada sam artysta, utwór oraz towarzyszący mu klip to „będzie takie wywrzeszczenie się, poukładanie rzeczy z przeszłości. Myślę, że do miesiąca, dwóch miesięcy powinien się pojawić”.

Polecane

Share This