Foo Fighters, Dua Lipa, YUNGBLUD, Chris Martin i inni w coverze „Times Like These”

Stay Home Live Lounge


2020.04.24

opublikował:

Foo Fighters, Dua Lipa, YUNGBLUD, Chris Martin i inni w coverze „Times Like These”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

BBC Radio 1 przedstawia największe wydarzenie Live Lounge, które ma na celu wesprzeć ofiary kryzysu związanego z koronawirusem. W coverze „Times Like These” Foo Fighters usłyszymy artystów takich jak Dua Lipa, Chris Martin z Coldplay, AJ Tracey, Rita Ora, Ellie Goulding, YUNGBLUD i wielu innych.

BBC zgromadziło jednych z najbardziej popularnych artystów z całego świata w celu stworzenia najlepszego Live Lounge w swojej historii. Wszystko to zostało zainicjowane, aby wesprzeć międzynarodowe wysiłki, w celu utrzymania bezpieczeństwa i zatrzymania ludzi w domach podczas pandemii. Stay Home Live Lounge zostało wyemitowane w czwartek 23 kwietnia. Wraz z muzyką pojawił się klip przedstawiający wszystkich występujących w tej wersji utworu artystów.

Jestem taka dumna, że mogę być częścią tego wydarzenia i nie mogę się doczekać, aż każdy usłyszy ten kawałek. Myślę o każdym z Was w tych trudnych czasach – powiedziała Dua Lipa

Sprawdź także: „Miałeś chamie złoty róg, został ci wstyd i dług” – Wujek Samo Zło dissuje Jędkera

Stay Home Live Lounge zostało nagrane i sfilmowane przez artystów z ich własnych domów, a produkcją zajął się zdobywca nagrody Grammy oraz Ivor Novello – Fraser T. Smith. Smith jest znany ze swojej współprac z takimi artystami jak Stormzy, Adele, czy Dave. Akcja została wyemitowana po raz pierwszy na antenie Radio 1, Radio 2, 1Xtra, 6Music oraz Asian Network. BBC postanowiło oficjalnie wydać utwór „Times Like This” i przekazać cały zysk na akcje charytatywne. Dochód z Wielkiej Brytanii będzie połączony z wszelkimi funduszami zebranymi przez The Big Night In. Te fundusze zostaną podzielone pomiędzy BBC Children in Need i Comic Relief, aby zapewnić niezbędne wsparcie osobom najbardziej potrzebującym niezależnie od ich pochodzenia, w każdym wieku . Pieniądze zebrane na świecie zostaną przekazane na fundusz Światowej Organizacji Zdrowia „COVID-19 Solidarity Response”.

Polecane

Share This