Foo Fighters, Liam Gallagher i Joe Perry razem na scenie


2017.10.10

opublikował:

Foo Fighters, Liam Gallagher i Joe Perry razem na scenie

foto: P. Tarasewicz

W sobotę w kalifornijskim odbył się organizowany przez Dave’a Grohla festiwal Cal Jam. Na scenie oprócz Foo Fighters pojawili się m.in. Queens Of The Stone Age, Liam Gallagher, Wolf Alice, The Kills, Royal Blood i Japandroids.

Podczas koncertu Foo Fighters na scenie pojawili się goście – Liam oraz gitarzysta Aerosmith Joe Perry. Muzycy wykonali wspólnie „Come Together” z repertuaru The Beatles. Chwilę wcześniej, już w towarzystwie Perry’ego, Foos zagrali także „Draw the Line” z repertuaru Aerosmith.

Poniższa wersja „Come Together” nie jest może najbardziej porywającą na świecie, ale to być może jedyna okazja, by zobaczyć taki skład na scenie.

Liam Gallagher wystąpił na Cal Jam, mimo iż niedawno krytykował Dave’a Grohla. Byłemu wokaliście Oasis nie spodobało się, że Grohl nie przerwał koncertu po tym jak złamał nogę, a po kilku tygodniach ruszył w trasę mimo kontuzji. – To wyniszczające dla każdego z nas – stwierdził Gallagher argumentując: – Złamał nogę i wciąż koncertował? Kto tak robi? Teraz gdy się przeziębię, nie mogę odwołać koncertu, bo wyjdę na mięczaka.

 

Polecane

Share This