Foo Fighters wystąpili z wokalistą AC/DC


2021.05.11

opublikował:

Foo Fighters wystąpili z wokalistą AC/DC

fot. mat. pras.

2 maja odbył się zorganizowany przez Global Citizen koncert Vax Live: The Concert To Reunite The World. Charytatywna impreza odbyła się na otwartym w ubiegłym roku SoFi Stadium w kalifonijskim mieście Inglewood. Na scenie pojawili się Jennifer Lopez, Eddie Vedder, J Balvin, H.E.R., Saweetie i Foo Fighters. Ci ostatni wykonali sześć utworów, w tym „Back in Black” z repertuaru AC/DC, w którym do zespołu Dave’a Grohla dołączył wokalista ikon hard rocka – Brian Johnson. Dopiero kilka dni po zarejestrowaniu wydarzenia, wydarzenie zostało wyemitowane w sieci. Profesjonalny zapis imprezy trafił na kanał Global Citizen. Poniżej znajdziecie zarówno fragment z „Back in Black” jak i całość.

Pewnym zaskoczeniem może być fakt, że w secie Foo Fighters zabrakło miejsca dla jakiejkolwiek piosenki z wydanego w tym roku albumu „Medicine At Midnight”.

Sprawdź także: Polska gwiazda TikToka nagrała teledysk do swojego viralowego numeru

Lady Gaga, JLo, Justin Timberlake, Foo Fighters i inni wystąpili dla Joe Bidena i Kamali Harris

Po czterech latach Donald Trump opuścił Biały Dom, ustępując miejsca Joe Bidenowi, który w styczniu oficjalnie został 46. prezydentem USA. Stanowisko wiceprezydenta jako pierwsza kobieta w historii objęła Kamala Harris. Z racji na zagrożenie pandemiczne inauguracja prezydentury odbyła się w ścisłym reżimie sanitarnym, przez co Amerykanie zamiast uczestniczyć w niej na żywo, musieli zadowolić się transmisjami telewizyjnymi. Nie oznacza to, że wydarzeniu nie towarzyszył rozmach. Przeciwnie – Biden rozpoczynał swoją prezydenturę w towarzystwie m.in. Lady Gagi i Jennifer Lopez, które wystąpiły wczoraj w Waszyngtonie.

Imprezę inauguracyjną zdalnie uświetnili ponadto m.in. Ant Clemons i towarzyszący mu Justin Timberlake, Demi Lovato, Bruce Springsteen, John Legend, a także Foo Fighters, którzy zagrali „Times Like These”, poprzedzone krótką przemową Dave’a Grohla adresowaną do nauczycieli. Na zakończenie inauguracji zobaczyliśmy występ Katy Perry.

Polecane

Share This