Francuski piłkarz AC Milan pozdrawia Taco Hemingwaya

Krzysztof Piątek popularyzuje polską muzykę we Włoszech.


2019.02.19

opublikował:

Francuski piłkarz AC Milan pozdrawia Taco Hemingwaya

foto: P. Tarasewicz

Po transferze do AC Milan Krzysztof Piątek nie tylko przyczynia się do poprawy wyników jednego z najbardziej utytułowanych włoskich klubów, ale popularyzuje również polską muzykę wśród jego piłkarzy. W przeprowadzonej dla Przeglądu Sportowego rozmowie z Michałem Polem napastnik zdradza, że pochwalił się koledze z drużyny Tiemoué Bakayoko kawałkiem Taco Hemingwaya “Bakayoko”. Jak zareagował francuski piłkarz?

Puściłem mu utwór Taco Hemingway’a „Bakayoko”. Bardzo mu się spodobał. Nie wiedział wcześniej ani o tym kawałku, ani nawet o tym wykonawcy. Prosił, żeby przesłać mu pozdrowienia. Puszcza sobie i może nawet wkrótce przyszykuje coś szczególnego – mówi Krzysztof Piątek.

Całą rozmowę z polskim piłkarzem znajdziecie tutaj, tymczasem poniżej przypominamy kawałek z epki “Flagey”.

Tajemnicze projekty Taco Hemingwaya?

Kilka dni temu w sieci pojawił się snippet niepublikowanego nagrania Taco Hemingwaya. Z racji na to, że nie był to oficjalnie udostępniony fragment, wytwórnia Asfalt Records zablokowała jego rozpowszechnianie na YouTube, ale jak wiadomo w Internecie nic nie ginie. Na instagramowym profilu Studia Nagrywarka pojawiło się zdjęcie rapera opatrzone podpisem: – Tajemnicza postać nagrywa tajne projekty. Czyżby oznaczało to, że wkrótce doczekamy się nowego materiału Filipa?

Polecane