Freak fighty z udziałem gwiazd przyszłością sportów walki? Jongmen: „Wszystkie federacje idą w tym kierunku”


2021.04.13

opublikował:

Freak fighty z udziałem gwiazd przyszłością sportów walki? Jongmen: „Wszystkie federacje idą w tym kierunku”

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Wkrótce miną dwa lata od jedynej walki Jongmena w Fame MMA. W czerwcu 2019 roku raper pokonał Kastiego, ale od tamtej pory nie wrócił do oktagonu. Teraz zapowiada, że to się zmieni i deklaruje, że w maju rozpoczyna okres przygotowawczy przed kolejnym starciem. Z kim będzie walczył Jongmen i w barwach jakiej federacji, tego na razie nie wiemy.

W rozmowie z Moniką Laskowską Jongmen odniósł się do kontrowersji wokół freak fightów i udziału artystów, celebrytów i youtuberów w walkach MMA.

Myślę, że to nic nadzwyczajnego w tym momencie. Wszystkie federacje idą w tym kierunku. Nie chcę powiedzieć, że same sportowe walki nie przyciągają tylu osób, ale coś w tym jest. Zawsze musi być jakaś wisienka na torcie, jakaś freakowa walka. Pamiętam jak jeszcze w KSW były organizowane freakowe walki – przypomniał raper.

Sprawdź także: EFM CHALLENGE SHOW: Jongmen i Pasut jedzą jedną z najbardziej śmierdzących potraw na świecie

Powrót do treningów nie jest oczywiście jedynym zajęciem, które ma w planach Jongmen. Raper rozwija swoją wytwórnię Shotgun Label. W piątek nakładem wydawnictwa miała się ukazać nowa płyta Resta z Dixon37 „Wiara, nadzieja, miłość 3”. Niestety, w związku z opóźnieniami dostawy płyt z tłoczni materiał trafi na rynek tydzień później niż planowano, czyli 23 kwietnia.

Polecane

Share This