Fryderyki 2021: Krzysztof Zalewski całuje na scenie Ralpha Kamińskiego. Reakcja Ralpha bezcenna


2021.08.06

opublikował:

Fryderyki 2021: Krzysztof Zalewski całuje na scenie Ralpha Kamińskiego. Reakcja Ralpha bezcenna

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Gala Fryderyk Festiwal 2021, podczas której wręczono nagrody w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej za nami. Sierpień to oczywiście nietypowa pora na tego typu imprezy, ale w dobie pandemii należy się cieszyć, że w ogóle udało się zorganizować przedsięwzięcie.

Tegoroczną galę prowadzą Marcin Prokop, Gabi Drzewiecka, Mery Spolsky i Robert Karpowicz, na scenie pojawili się m.in. Margaret, Natalia Nykiel, Lanberry, Kayah i Viki Gabor, Hania Rani i Mela Koteluk, Natalia Szroeder, Kasia Lins, Ania Dąbrowska, Natalia Przybysz, a także sanah.

Największym zwycięzcą imprezy był Krzysiek Zalewski, który zdobył aż cztery statuetki w kategoriach: album roku pop alternatywny, autor roku, producent roku oraz teledysk roku.

Odbierając jedną z nagród z rąk Ralpha Kamińskiego, Krzysiek obdarzył kolegę po fachu bardzo konkretnym pocałunkim w usta. Wzbudziło to aplauz publiki, a sam Ralph wyglądał na prawdziwie wzruszonego. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym filmie video.

Fani w sieci od razu porównali tę sytuację z zachowaniem muzyków Måneskin, którzy pocałowali się na scenie w Sopocie, chcąc wyrazić swoje poparcie dla ruchu LGBTQIA+.

– Równe prawa dla społeczności LGBTQIA+! Uważamy, że każdy powinien mieć do tego prawo bez żadnych obaw. Uważamy, że każdy powinien mieć pełną swobodę bycia kimkolwiek k***a chce. Dziękujemy Polsko. Miłość nigdy się nie myli – napisał po występie członkowie włoskiego zespołu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Måneskin (@maneskinofficial)

Polecane

Share This