Fuck the system – Kali z antysystemowym merchem


2020.07.16

opublikował:

Fuck the system – Kali z antysystemowym merchem

Ruch Żółtych Kamizelek oraz seria protestów wywołanych we Francji w 2018 roku mocno zainspirowały Kaliego. Do tego stopnia, że raper postanowił wypuścić limitowaną kolekcję ubrań. Początkowo miała ona się ukazać w 2018 roku przy okazji francuskich prowentów, ale z pewnych przyczyn nie udało się sfinalizować tego projektu. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i w tym roku projekt reanimowano. Kolekcja reVOLT jest już dostępne na stronie internetowej Ganja Mafii.

Zależało mi na tym, aby ta seria, stylizowana na żółtą kamizelkę z odblaskowymi napisami, była widoczna najbardziej jak to możliwe. Po prawie dwóch latach udało się. To dla solidaryzujących się z ludźmi walczącymi o swoje prawa, przyszłość oraz wolność. W okresie BLACK LIVES MATTER, będę nosić ten projekt z jeszcze większą dumą ponieważ dla mnie ALL LIVES MATTER. Po otwarciu oczu i łzach tym spowodowanych, następnym elementem uwolnienia jest gniew. Gniew, który nas łączy i dzieli. Gniew, który rozbija kajdany. Bądź widoczny. Powiedz to głośno. FUCKSYSTEM – napisał Kali.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pezet znów zaskakuje. Jego wyjątkowy koncert z Torwaru trafi do telewizji i streamingu

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Do powstania limitowanej do 300 szt. kolekcji #reVOLT zainspirował mnie Ruch Żółtych Kamizelek oraz seria protestów wywołanych we Francji w 2018 roku. Co ciekawe, kolekcja #reVOLT miała ukazać się w okresie fali protestów 2018, ale z pewnych przyczyn dzianina przeleżała w odpowiednich warunkach w magazynie aż do 2020 roku. Zależało mi na tym, aby ta seria, stylizowana na żółtą kamizelkę z odblaskowymi napisami, była widoczna najbardziej jak to możliwe. Po prawie dwóch latach udało się. To dla solidaryzujących się z ludźmi walczącymi o swoje prawa, przyszłość oraz wolność. W okresie BLACK LIVES MATTER, będę nosić ten projekt z jeszcze większą dumą ponieważ dla mnie ALL LIVES MATTER. Po otwarciu oczu i łzach tym spowodowanych, następnym elementem uwolnienia jest gniew. Gniew, który nas łączy i dzieli. Gniew, który rozbija kajdany. Bądź widoczny. Powiedz to głośno. FUCKSYSTEM #k4lion #reVOLT #dlaludziwalczacychoswojeprawaprzyszloscwolnosc #FUCKSYSTEM #ganjamafia

Post udostępniony przez Marcin „Kali” Gutkowski (@k4lion)

Polecane

Share This