Future i Ed Sheeran w nowym klipie Taylor Swift


2018.01.13

opublikował:

Future i Ed Sheeran w nowym klipie Taylor Swift

foto: kadr z wideo

Biorąc pod uwagę popularność, jaką wśród fanów Taylor Swift cieszy się piosenka „End Game” z ubiegłorocznego „Reputation”, realizacja teledysku do niej była jedynie kwestią czasu. W nocy z czwartku na piątek na kanale Vevo artystki pojawiło się wideo do utworu nagranego wspólnie z Future’em i Edem Sheeranem.

Klip został bardzo ciepło przyjęty przez słuchaczy wokalistki. Trzy godziny po premierze ma już ponad 800 tysięcy wyświetleń na YouTube. Fani wyłapują w nim liczne tzw. „easter eggi”, czyli ukryte niespodzianki i nawiązania. Jedni zauważyli, że artystka gra w „Węża” na komórce, co jest nawiązaniem do konfliktu artystki z Kanye Westem i Kim Kardashian, inni zwrócili uwagę na to, że wokalistka, która w teledysku do „Look What You Made Me Do” uśmiercała swoje wcześniejsze wcielenia, teraz przywraca je do życia. Szanujący się klip Swift nie może się obyć bez kota oraz liczby „13”. W „End Game” naturalnie także je znajdziecie.

„Reputation” ukazało się 10 listopada z miejsca stając się bestsellerem. Trzy miesiące po premierze album znalazł już ponad 2 mln nabywców. Niestety, o ile płyta przyniosła wokalistce kolejny sukces, to mająca ruszyć w maju trasa koncertowa zapowiada się póki co jako niewypał. O powodach takiego stanu rzeczy pisaliśmy tutaj.

Polecane

Share This