Futurystyczny krążek Christiny Aguilery


2009.08.04

opublikował:

Futurystyczny krążek Christiny Aguilery

W zeszłym tygodniu gwiazda ujawniła, że w swoim mieszkaniu w Los Angeles zbudowała specjalne, domowe studio, aby podczas pracy nad materiałem móc być blisko swojego męża, Jordana Bratmana, i syna, Maxa Lirona.

Czego możemy spodziewać się po następcy wydanego w 2006 r. „Back To Basics”? „Od jakiegoś czasu towarzyszył mi pomysł pracy nad brzmieniami futurystycznymi”, powiedziała Aguilera w wywiadzie dla „Associated Press”. „Z drugiej strony chciałam także zrobić płytę w klimatach soulowych, bluesowych i jazzowych. Wiedziałam jednak, że elektroniczny materiał powstanie pierwszy… Zawsze w moim umyśle tliła się myśl o futurystycznych klimatach. Czułam, że nie może być lepszej pory na zrobienie czegoś takiego niż teraz, gdy jestem mamą.”

Elektronika i dance`owe klimaty są obecnie bardzo popularne w muzycznym przemyśle. Czy należy podejrzewać Christinę o podążanie za trendami i inspirowanie się np. Lady GaGą? Nic z tych rzeczy, zapewnia piosenkarka. „To zabawne, ale dopiero po jakimś czasie zauważyłam, jak elektroniczne brzmienia zdominowały obecną muzykę. Nie przykładam uwagi do tego, co się dzieje w biznesie, raczej staram się wlać w swoją twórczość szczyptę oryginalności. Chciałam utrzymać balans – miało być z jednej strony futurystycznie, a z drugiej wiarygodnie i życiowo.”

Polecane

Share This