G-Eazy – nowy klip i szczegóły płyty


2017.11.13

opublikował:

G-Eazy – nowy klip i szczegóły płyty

foto: mat. pras.

Po miesiącach publikacji kolejnych singli zapowiadających album „The Beautiful & Damned” G-Eazy wreszcie podał datę jego premiery. Krążek trafi do sklepów 15 grudnia, a nowym promującym go singlem jest „The Plan”. Na podwójnej płycie znajdzie się 20 utworów, między innymi z udziałem takich artystów jak Halsey, Cardi B, A$AP Rocky, Kehlani, E-40, Charlie Puth i Anna of The North.

„The Beautiful & Damned” to nowy album i jednocześnie tytuł filmu, który przedstawia bardzo mocny portret Geralda/G-Eazy’ego. Gerald stworzył G-Eazy’ego, by przezwyciężyć własne ograniczenia – żyć pełnią życia i zostać gwiazdą, jaką zawsze chciał być. Droga do sławy wiąże się jednak z wpadnięciem w schemat – uzależnieniami i złymi nawykami wynikającymi ze stylu życia, które G-Eazy prowadzi. Nawiązująca do powieści F. Scotta Fitzgeralda o tym samym tytule opowieść zawarta w „The Beautiful and Damned” pokazuje codzienne próby Geralda posprzątania bałaganu, jaki bezustannie robi w swoim życiu lekkomyślny G-Eazy.

Narracja filmu zbudowana jest wokół konfliktu, który Gerald toczy ze swoim alter ego. Zarówno bardzo osobisty album jak i film opowiadają o sporze, jaki oba charaktery toczą ze sobą oraz o tym, jak mimo wszystko pozostać sobą.

 

 

Tagi


Polecane

Share This