Gaba Kulka przed Amandą Palmer. Sprawdź teaser nowej płyty


2013.10.24

opublikował:

Gaba Kulka przed Amandą Palmer. Sprawdź teaser nowej płyty

Informujemy, że na dwóch koncertach Amandy Palmer w Polsce w roli supportu obok The Simple Pleasure i Jherka Bischoffa wystąpi Gaba Kulka.

Gaba Kulka ma na koncie dwa świetnie przyjęte przez publiczność i krytykę albumy. Artystkę nagradzano już między innymi Fryderykiem (wokalistka roku 2009), Mateuszem Programu Trzeciego Polskiego Radia, brązowym Tukanem Przeglądu Piosenki Aktorskiej czy główną nagrodą Transvocale we Frankfurcie, nominowana była również do Paszportu Polityki. Artystka nazywa swoją muzykę progresywnym popem.

Obecnie Gaba Kulka promuje swój najnowszy album – „Wersje”. Krążek trafi do sklepów 4 listopada. Na stronie wydawcy  można już przedpremierowy zamówić album. Krążki (wydanie 2CD) zamówione w przedsprzedaży zostaną opatrzone autografami artystki. W Warszawie i Krakowie Gaba wystąpi jako gość specjalny Amandy Palmer, a jej set potrwa 30 minut. Właściwy koncert, promujący płytę, odbędzie się 29 listopada w stołecznym Teatrze Studio.

Przypominamy, że koncerty  Amandy Palmer & The Grand Theft Orchestra odbędą się 5 listopada w warszawskiej Proximie i 6 listopada w krakowskim Studio. 
Sprzedaż biletów prowadzi m.in. eBilet.p l.

Polecane

Share This