Gandzior o Szpaku: „C***a, która zaczepia YouTuberów, a potem tłumaczy, że nie chciał”


2019.03.05

opublikował:

Gandzior o Szpaku: „C***a, która zaczepia YouTuberów, a potem tłumaczy, że nie chciał”

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Szpaku zapowiedział, że nie odpowie na trzeci diss Bezczela, w związku z czym beef możemy chyba uznać za zakończony, przynajmniej na polu muzycznym. Kto wygrał? Opinie wśród słuchaczy są podzielone. Swojego faworyta bez trudu wskazuje natomiast Gandzior. – Długo kazałeś znowu na siebie czekać luju, ale konkretny pojazd na najwyższym poziomie – Lubię to – napisał niedawno na Facebooku Gandzior.

Wpis pochodzi z prywatnego profilu artysty, ale ma status publiczny, podobnie jak opublikowane pod nim komentarze, w których Gandzior atakuje Szpaka, pisząc o nim: – C***a, która zaczepia YouTuberów, a potem tłumaczy, że nie chciał, a w ogóle to kiedyś był hejterem rapu.

Gandzior przyznaje, że nie rozumie fenomenu Szpaka, którego „Atypowy” znalazł się 12. pozycji rocznego zestawienia OLiS.Jeszcze 10 lat temu nie do pomyślenia, żeby taki ktoś był na topie, ale słuchacze dzisiaj w wieku nasto, podobnie jak ich idol nie wyznają żadnych zasad – pisze Gandzior, by w innym komentarzu raz nawiązać do rozmowy Szpaka z Yurkoskym, w której reprezentant BOR łagodził wersy wymierzone w Multiego w nagranej z Paluchem „Kontroli jakości”. – Szpaku jest wyjątkowym typem, który zniszczył się sam własnymi słowami podczas własnego wywiadu – komentuje Gandzior.

Polecane

Share This