Garbage komponują nowe utwory


2012.12.19

opublikował:

Garbage komponują nowe utwory

W przeciwieństwie do tegorocznego albumu „Not Your Kind Of People”, na który fani musieli czekać siedem lat, kolejne dzieło Garbage ukaże się szybciej. Formacja ujawniła, że sesja nagraniowa do nowego krążka rozpocznie się tuż po Nowym Roku.

– Będziemy nagrywali w styczniu lub na początku lutego – powiedział perkusista Butch Vig w rozmowie z „Rolling Stone”. Z kolei wokalistka Shirley Manson zasugerowała, że nadchodzący materiał wcale nie musi oznaczać pełnoprawnego krążka.

– Póki co skupiamy się na tym by robić muzykę, niekoniecznie album. Dotychczas wszystko trwało tak długo ponieważ, rok zajmowało nam nagranie płyty, a potem wyruszaliśmy w trasę. Teraz możemy równie dobrze wydać dwa czy trzy nowe piosenki i koncertować z nimi – powiedziała.

Polecane

Share This